خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
خانه » اشخاص » انتخاب دیگو سیمئونه برای تیم ملی آرژانتین
انتخاب دیگو سیمئونه برای تیم ملی آرژانتین

انتخاب دیگو سیمئونه برای تیم ملی آرژانتین

دیگو سیمئونه

 

دیگو سیمئونه نامزد تیم ملی آرژانتین

دیگو سیمئونه آنقدر به فضایی که در آن حضور دارد جذابیت می بخشد که مسئولان فدراسیون آرژانتین را برای استخدامش به تکاپو انداخته . دیگو سیمئونه با آن شور مثال زدنی اش یک نمونه منحصر به فرد از اشتیاق و هیجان برای رسیدن به موفقیت است . او مثل تمام افراد موفق دنیا ، خودش را طوری تصور می کند که انگار برای موفق شدن زاده شده است .

دیدن حرکات او در کنار زمین سبز ویسنته کالدرون یکی از جذابیت های چند سال اخیر برای فوتبال دوستان بوده است . همانطور که می دانید ، او اصالتی آرژانتینی دارد و بر هیچکس پوشیده نیست که بالاخره او روزی سرمربی تیم ملی اش خواهد شد . اما چه زمانی به آن لحظه رویایی برای فوتبال دوستان آرژانتینی می رسیم ؟

مسئولان تیم ملی فوتبالش به تازگی تصمیم گرفته اند که او را به عنوان مربی جدید فوتبال آرژانتین انتخاب کنند . 

 

اما این امر تا چه حد امکان پذیر است ؟

 

 مشکل اینجاست که سیمئونه تا ۲۰۲۰ به اتلتیکو تعهد دارد و فعلا هم هیچ تمایلی برای جدایی از خود نشان نداده است . فرناندو مارین مدیر پروژه فوتبال برای همه که از سوی دولت آرژانتین قرار است در فدراسیون فوتبال این کشور اجرایی شود به لاناسیون گفت : ما دوست داریم دیگو سیمئونه را با اتلتیکو شریک شویم . چرا که نه ؟ او می تواند هنگام بازی های ملی به آرژانتین بیاید و تیم کشورش را رهبری کند .
وقتی بازیکنان فوتبال هنگام بازی های ملی به اردوی تیم های ملی خود می روند چرا یک مربی نتواند ؟ پیشنهاد خود را به اتلتیکو خواهیم داد و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی پیش می آید .

هر کسی مربی آرژانتین شود ، مهمترین ماموریتش رساندن تیم به جام جهانی روسیه خواهد بود . و سپس برای قهرمانی جهان باید برنامه ریزی کند . به نظر شما آیا دیگو سیمئونه این مسئولیت چالش برانگیز را قبول می کند ؟

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز