خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
خانه » سرگرمی » بیوگرافی » همه چیز در مورد سردار آزمون ( عکس بیوگرافی مصاحبه )
همه چیز در مورد سردار آزمون ( عکس بیوگرافی مصاحبه )

همه چیز در مورد سردار آزمون ( عکس بیوگرافی مصاحبه )

سردار آزمون

 

 

بیوگرافی سردار آزمون :

 

سردار آزمون اهل شهر گنبد کاووس در استان گلستان و متولد ۱۱ دی ۱۳۷۳ می باشد. حرفه وی فوتبال حرفه ای و باشگاه فعلی او روبین کازان روسیه می باشد . او در مسابقات فوتبال جام دوستی روسیه سال ۲۰۱۲ در ترکیب تیم ملی جوانان ایران ۷ گل در ۶ بازی به ثمر رساندن و به مقام آقای گلی این رقابت ها رسید. این آقای گلی دلیل اصلی توجه باشگاه های اروپایی از جمله اینتر میلان و روبین کازان به این بازیکن بود.

او ابتدا با تیم روبین کازان توافقات اولیه را انجام داده بود که پیشنهاد اینتر میلان به دست این بازیکن رسید و وی فقط با توجه به توافقات اخلاقی حاضر به قبول پیشنهاد اینتر نشد.

 

او در ۹ سالگی به تیم عقاب های گنبد پیوست که یکی از بهترین آکادمی های فوتبال در ایران می باشد . جالب است بدانید ۵ بازیکن آن تیم عضو تیم ملی می باشند . اولین مربی وی محمود سعیدی بود و تیم بعدی سردار اتکای گلستان بود که در رقابت های لیگ جوانان ایران حاضر بود.

 

سردار آزمون

 

درخواست آرسنال :

 

در فصل نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۱۴ سردار آزمون توجه مسئولان بسیاری از باشگاه های فوتبال را بخ خود جلب کرد. از جمله بارسلونا، لیورپول، میلان، یوونتوس و آرسنال . آزمون که یکی از امیدهای ایران برای بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بود، نتوانست در لیست نهایی کارلوس کی‎روش حضور یابد و از حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ بازماند.

سردار آزمون وقتی تنها ۱۷ سال داشت به لیگ روسیه رفت و برای روبین کازان بازی کرد. استعدادی شگرف از یک بازیکن شگفت انگیز و درخشش در سرمای روسیه. آوازه اش از مرزهای سیبری هم فراتر رفت. آن طرف تر و به غرب اروپا. استعدادیاب های آرسنال، او را در اسپانیا دیدند و البته پسندیدند. خیلی زود آرسن ونگر بزرگ در موردش تحقیق کرد و سپس ایمیلی از لندن به کازان رسید. به باشگاه روبین: ستاره جوان تان را می خواهیم، دو میلیون پوند هم می دهیم.

 

 

مصاحبه :

 

از نظر تغذیه در روسیه مشکلی نداری؟

نه خدا را شکر، همه چیز اوکی است.

 

تا حال کسی نگفته که مدل موهایت شبیه کارتون فوتبالیست هاست؟
قبلا گفته اند، حالا هم شما می گویید. حتما شبیه هستم دیگر.

 

مدل موهایت طرفدار دارد؟
فکر می کنم بله.

 

از کجا می دانی؟
چون در فضای مجازی عکس هایی که برایم می گذارند می بینم و حواسم هست که خیلی ها موهایشان را مثل من درست کرده اند.

 

حتما به همین خاطر است که در کازان برای تبلیغات از تو دعوت کرده اند؟
قرار بود برای تبلیغات یک تولیدی لباس از بازیکنان کازان یکی را انتخاب کنند، دیدند موهای من لخت است و قد و هیکلم هم مناسب، مرا انتخاب کردند و الان مدتی است که در تبلیغات این تولیدی حاضر می شوم. حتی عکس مرا روی بیلبوردهای کازان نصب کرده اند تا مشتری جذب کنند.

 

غذای ایرانی می خوری؟

آره ولی ما بیشتر در باشگاه هستیم و غذاهای ما مثل غذاهای ایرانی است، مثلا ماکارونی، برنج و ماهی.

 

غذای مورد علاقه ات؟
چکدرمه.

چی هست؟
یک غذای ترکمنی است. برنج با گوشت که غذای خوشمزه ای از آب درمی آید. مادرم فوق العاده درست می کند و غذاهای او را با دنیا عوض نمی کنم.

 

در روسیه از چه چیزی خوشت آمده؟ مثلا جای خاصی یا رفتار و اخلاق متفاوتی؟
فقط از فوتبالش خوشم می آید. هوایش سرد است و آدم هایش همینطور. طول می کشد که گرم بگیرند چون مثل ما ایرانی ها خونگرم نیستند اما من برای فوتبال به روسیه آمده ام و به نظرم لیگ این کشور می تواند نقش موثری در پیشرفتم داشته باشد.

پس حتما به خاطر فوتبال روسیه در این کشور مانده ای؟
دقیقا همینطور است. صددرصد، چون می دانم لیگ بسیار قدرتمندی دارند و بازیکنانی که اینجا بازی می کنند زیر نظر مربیان بزرگ پرورش می یابند و در آینده می توانند به لیگ های معتبر ترانسفر شوند.

 

سردار آزمون

 

چقدر از قراردادت با روبین کازان مانده؟
سه ماه دیگر مانده و فکر می کنم تا نیم فصل لیگ روسیه باید برای روبین کازان بازی کنم.

به همین خاطر در نقل و انتقالات تابستانی جدا نشدی و به تیم دیگری نرفتی؟
این یکی از دلایلش بود.

پیشنهادهایی که در مورد آرسنال و تیم های معروف دیگر مطرح شده بود، واقعیت داشت یا جنبه بازارگرمی؟
بازارگرمی برای چه؟ مگر من تیم ندارم که بازار را گرم کنم؟ بازارگرمی فقط در ایران است و برای آنهایی که تیم ندارند.

اینجا از این خبرها نیست! اسم من هم در سایت ترانسفرمارکت بود و همه هم می دانند.

 

تا جایی که من می دانم داستان تو و آرسنال خیلی جدی شده بود.

چه بگویم. در اسپانیا و یک تورنمنت همراه با روبین کازان بودم که بعد از یک بازی، چند نفر سمتم آمدند و گفتند از آرسنال هستند و استعدادیاب این باشگاه. ما در آن تورنمنت دوم شدیم و اتفاقا در همان بازی که آنها دیدند، فوق العاده کار کردم.

 

با تو چه حرفی زدند؟
حرف آنچنانی نه؛ فقط خودشان را معرفی کردند و آنجا فهمیدم که بازی ام را پسندیده اند. بعدها فهمیدم که واقعا آنها برای جذبم ابراز علاقه کرده اند.

 

چطور؟ از کجا!
قبل از اینکه پیشنهادشان به باشگاه برسد از قربان بردیف، سرمربی روبین کازان شنیدم که آرسن ونگر با او تماس گرفته و از خصوصیات من پرسیده است.

 

ونگر، بردیف را از کجا می شناخت؟
سالی که روبین کازان در لیگ قهرمان اروپا حضور داشت، توانست شگفتی بسازد و حتی بارسلونا را در نوکمپ شکست دهد. در پایان همان فصل، بردیف به عنوان یکی از ۱۰۰ مربی برتر اروپا انتخاب شد. در مراسم هایی که شرکت کرده بود با آرسن ونگر صمیمی شده بود و از همان زمان او را می شناخت. با هم ارتباط داشتند و به همین خاطر وقتی ونگر فهمیده بود که استعدادیاب های آرسنال یکی از بازیکنان روبین کازان را پسندیده اند با بردیف تماس گرفته بود تا از او استعلام بگیرد.

 

از تیم های عربی پیشنهاد داشته ای ؟

کم و بیش اما آنچنان جدی که فکر کنی نه، چون من علاقه ای نداشتم که خیلی پیگیر حضور در تیم های عربی باشم.

 

چرا؟
چون دوست داشتم به تیمی بزرگتر از روبین کازان بروم و در لیگی معتبرتر بازی کنم.

 

اگر تیمی عربی، مثلا از قطر به تو پیشنهادی ۱۰ میلیاردی بدهد قبول می کنی؟
خب پول در زندگی خیلی مهم است و نمی شود گفت اصلا مهم نیست. روی این پیشنهادها هم باید فکر کرد و بعد از مشورت جواب شان را داد.

 

کلا دوست داری در کدام باشگاه اروپایی بازی کنی؟

رئال مادرید.

 

از کی این تیم را دوست داری؟

از بچگی؛ زمانی که زیدان برای این تیم بازی می کرد.

 

الگوی خارجی ات؟

زلاتان ابراهیموویچ.

 

چرا جام جهانی نرفتی و در لیست نهایی نبودی؟
نظر آقای کروش بود و من هم به او حق می دهم، البته خودم هم احساس می کردم که خط بخورم و به جام جهانی نروم.

 

بگذریم، تو هم عصبانی نشو. همبازی های دوران کودکی است را می بینی؟
وقتی به گنبد می روم آنها را می بینم، خیلی هایشان هنوز دوستان صمیمی ام هستند.

 

الگوی داخلی ات؟

علی دایی.

 

فکر می کنی روزی برسد که تو هم بتوانی ۱۰۰ گل ملی بزنی؟
امیدوارم که آن روز برسد. البته سخت است و فقط علی دایی توانسته به این رکورد برسد.

 

سردار آزمون

 

سردار آزمون، مهاجم ایرانی روبین کازان روسیه که روز گذشته به اردوی تیم ملی در اتریش اضافه شد، امروز عکسی را در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده که این بازیکن را با شماره ۸ نشان می‌دهد.

نکته جالب اینکه آزمون در شرح این عکس نوشته: علی آقا کریمی؛ با اجازه به خاطر شمارت که دست منه! کوچکیتم!…

 

 

پایگاه اینترنتی “vaval” از سردار ازمون چه نوشت ؟

 

مهاجم ۱۹ ساله ايراني فصل گذشته مورد توجه تيم‌هاي آرسنال، بارسلونا و ميلان قرار گرفت. اين در حالي بود که هواداران اين تيم‌هاي بزرگ شناختي از سردار آزمون نداشتند.

او در تيم روبين کازان روسيه بازي‌هاي خوبي را به نمايش گذاشت و توانست در ۱۸ مسابقه که براي اين تيم به ميدان رفت پنج گل به ثمر برساند و سه پاس گل نيز براي هم تيمي‌هايش فراهم کند. درست است که در نگاه اول اين آمار زياد در خور توجه نيست اما با در نظر گرفتن اين نکته که او در هفت مسابقه از ۱۸ مسابقه فصل به عنوان بازيکن جانشين به ميدان آمد آمار او جالب توجه به نظر مي‌رسد.

 

روبين کازان فصل گذشته در گل زدن مشکل داشت و اين کار را براي آزمون سخت کرده است. شايد همين نکته باعث شد تا اين مهاجم ايراني نتواند گل‌هاي زيادي را براي تيمش به ثمر برساند. فصل گذشته تنها سالومون روندون بيش از آزمون گلزني کرد.

 

آزمون هنوز هم بازيکن بسيار جواني است. رسانه‌ها به او لقب “مسي ايراني” داده‌اند. شايد کنترل با توپ او و مهارت فردي آزمون باعث شده است تا رسانه‌ها اين لقب را به او بدهند. سردار آزمون هنوز بازيکن بي تجربه‌اي است. درست است که او از کيفيت خوبي برخوردار است و علاوه بر اين با توجه به قد بلندش روي توپ‌هاي هوايي تاثيرگذار است اما هنوز نمي‌توان او را با ليونل مسي مقايسه کرد. اين بازيکن توانايي اين را دارد که در يک ليگ معتبر آقاي گل شود.

 

سردار آزمون توانايي بالايي در محوطه جريمه حريفان دارد. او نه تنها مي‌تواند به عنوان مهاجم مرکزي که به عنوان مهاجم کناري نيز انجام وظيفه کند. درست مثل هفته‌ اول ليگ روسيه برابر اسپارتاک که در پست مهاجم کناري به ميدان رفت.

 

درخشش سردار آزمون در فصل گذشته باعث تا او در فهرست اوليه ايران براي حضور در جام‌جهاني برزيل قرار گيرد. اما پس از دو بازي دوستانه کارلوس کي‌روش تصميم گرفت تا ترکيبي دفاعي براي جام جهاني انتخاب کند و به اين ترتيب اين بازيکن با ارزش از فهرست مربي پرتغالي خط خورد.

 

رينات بيلياتدينف، سرمربي روبين کازان اين فصل آزمون را به مارکو لويچ ترجيح داده است تا آزمون به مهاجم نخست روبين کازان تبديل شود. او در اين فصل قطعا مي‌تواند با درخشش در ليگ روسيه انتقالش به آرسنال را نهايي کند.

 

 

نظر سرمربی روبین کازان در مورد سردار آزمون :

 

رينيات بيلياتدينوف سرمربي روبين‌کازان با تمجيد از سرداز آزمون گفت: او پسر با استعدادي است. حيف است که اين بازيکن روسيه‌اي نيست. او سرعت بسيار خوبي دارد و مهاجم کاملي است. آزمون هر وقت به ميدان رفته است توانسته بازي هاي خوبي از خود نشان دهد.

سرمربي روبين‌کازان در ادامه گفت: اولين جلسه تمريني در روبين کازان را به ياد مي آورم. او خيلي زود من را تحت‌تاثير قرار داد. چيزي که من را شگفت‌زده مي کند اين است که آزمون در تمام جلسات تيم به خوبي کار مي کند و ثبات دارد. سردار آزمون مي تواند روزي به يکي از بازيکنان بزرگ دنيا تبديل شود. او آينده درخشاني دارد اما در حال حاضر نمي‌توان درباره آينده او پيش‌بيني کرد.

 

 

سردار آزمون

سردار آزمون در لباس تیم ملی

 

 

سایت فانتا گازتا ایتالیا فهرست بازیکنانی که رد کشور خود با نام مسی شهرت دارند را منتشر کرد که سردار ازمون در این لیست به عنوان نماینده ایران قرار دارد

آلبانی : عدنان یانوزای و ژردان شقیری
بلغارستان : رادوسلاف دیمیتروف
شیلی : ادو وارگاس
قبرس : گریگوریس کاستانوس
گرجستان : گئورگی چانتوریا
ژاپن : تاکه فوسا کوبو و تاکوهیرو ناکای
یونان : سوتیریس نینیس، مارسلینهو و لوئانیس فتفاتزیدیس
اندونزی : اندیک ورمانیسا

ایران: سردار آزمون
رژیم اشغالگر قدس: گاس اسولین
ایتالیا: لورنزو اینسیگنه، مارکو وراتی و فیلیپو فالکو
لیتوانی: گودیس
مقدونیه: ایوان ناستفسکی
مراکش : هیثم فقیلی و هاشم مستور
پرو : ادی فلورس
چک: واسلاو پیلار
رومانی: گابریل توریه
اسکاتلند: رایان گائولد
تونس: یوسف مسکنی
ترکیه: محمد درمیبی

 

 

سردار آزمون

عکس سردار آزمون

سردار آزمون

Photo : Sardar Azmoun

سردار آزمون

 

 

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 30 نظر ثبت شده است.

 1. عالی بود.امیدوارم بازم مطالب جدید درباره آزمون بنویسی

 2. خیلی خوب بود … منم امیدوارم مطالب تازه ای دربارهی مسی ایران بنویسید.

 3. عالی بود ممنون

 4. به امید موفقیت هرچی بیشتر این جوان

 5. فرشته فوتباله ایران خودشه

 6. امیدوارم مثل دایی بازیکن بزرگی بشی

 7. دوستت دارم ای سردار سرداران موفق باشی

 8. یه دونه ای سردار .امیدوارم توی همه ی مراحل زندگیت سرافراز و سربلند بشی.موفق باشی داش

 9. سلام اقای آزمون من ازهمون اول که شما رو دیدم فهمیدم که بازیکن فارق العاده ای هستید شاید هم خیلی بهتر ازیونل مسی من خیلی شما را دوست دارم اینو ازته دلم می گم وهمیشه منتظر بازی های ملی هستم تا فقط بازی زیبای شما را تماشاکنم

  • فکر کردی خیلی دوسش داری تند نرو خانم خیلیا تو این دنیا یا بهتره بگم تو ایران هستن که خیلی بیشتر از اون چیزی که شما فکر کنی سردارو از ته قلبشون دوس دارن در ضمن
   فارق العاده نه و خارق العاده
   یونل مسی نه و لیونل مسی
   خیلیا هستن که تمام عکسای سردارو دارن و ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ برابر شما دوسش دارن و لحظه شماری میکنن تا بازیای اونو ببینند
   خیلی هستن که از درسشون برا دیدن بازیای سردار میزنن
   اینو گفتم که بدونی خیلیا اندازه دنیا دوستش دارن

 10. امیدوارم همیشه موفق باشی سردار ایران

  • سایان؟این جا هم هستی؟؟؟؟؟؟؟؟هههههههههههههههههه منم هستم؟سلام

 11. سلام خوب بود……من مطمئنم که سردار میتونه از این بهترم باشه وتوی لیگ های بزرگ اروپای بازی کنه ……

  • سلام ……….. بهترین بازی کن ایران…………..فقط سردار . موفق باشید 🙂

 12. سردار نه مسی نه رونالدو؟مسی و رونالدو مثل سردار ایراان هستن؟نظرتون چیه؟اینجوری بهتر نیست؟؟

 13. امیدوارم ستاره های بیشتری بدرخشن

 14. موفق باشی داداش.
  دوست میداریم

 15. دوست دارم

 16. سلام سردار جان امیدوارم همیشه موفق و سر بلند باشی و همیشه مانند یک ستاره بدرخشی و همیشه سالم و سلامت باشی خوش باشی و برقرار

 17. آیا سردار آزمون سنی مذهب …تسنن… است.

 18. سلام آقای سردارآزمون امیدوارم همیشه درهمه ی مراحل زندگیتان موفق باشید وبیشترازپیش بدرخشید . درپناه حق

 19. سلام علیکم می خواستمـ شماره سردارآزمون راداشته باشم وبایش صحبت کنم ازاستان سیستان وبلوچستان چه شدجواب ندادید

 20. ,سلام من یکی از هوادارای پروپاقرص اقای سردار ازمون هستم و همیشه بازی هاشون رو دنبال میکنم امیدوارم بیشتر از این بدرخشن وارزوی بهترین ها براشون…

 21. سلام.من سردارو خیلی دوست دارم و امیدوارم که هرکجاست تنش سالم باشه و موفقیت های بیشتری رو کسب کنه.به امید دیدن سردار تو لباس رئال مادرید:) من خودم هم رئالی هستم و عاشق والیبال و اسب سواری و فوتبال و یه چپ دست:)

 22. سلام.من سردارو خیلی دوست دارم و امیدوارم که هرکجاست تنش سالم باشه و موفقیت های بیشتری رو کسب کنه.به امید دیدن سردار تو لباس تیم رئال مادرید:) من خودم هم رئالی هستم و عاشق والیبال و اسب سواری و فوتبال و یه چپ دست هستم:)

 23. سلام من صفا هستم۱۲ساله سردارو خیلی دوست دارم و میخوام مثل اون باشم واسم دعا کنید .راستی منم مثل سردار ترکمنم و اهل گنبدم

 24. سلام سردار جونم موفق باشی واقعا بازیکن فوق العاده ای هستی و ارزوم اینه از نزدیک ببینمت خیلی خیلی دوست دارم و انشالله شاهد موفقیات های بیشترت باشم.

 25. و یه سوال مادر سردار جان روسیه ای هست

 26. اگه کسی راه پیشرفتی تو فوتبال داره کمکم کنه ایدیم بالا هست

 27. عالی بود امیدوارم سردار به آرزوی ۱۰۰ گُلِ اش

  برسد😃😃

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز